اپلیکیشن واقعیت افزوده گیلگمش

اپلیکیشن واقعیت افزوده گیلگمش

مخاطبان مجله گیلگمش

به صفحه اپلیکیشن گیلگمش خوش آمدید

 

شما می‌توانید از طریق همین صفحه نسخه اندروید اپلیکیشن گیلگمش را روی گوشی خود نصب کنید

پس از نصب نسخه، گوشی تلفن همراه خود را روی تصاویر هدف در مجله‌های شماره شش فارسی و شماره دو انگلیسی گیلگمش گرفته و واقعیت افزوده این بخش را تماشا کنید.

کاربر گرامی به این نکته توجه داشته باشید که هیچ اطلاعاتی از گوشی همراه شما دریافت نمی‌شود و فعال شدن دوربین برای استفاده از امکانات واقعیت افزوده برنامه است و دوربین دستگاه شما نیز هیچ اطلاعاتی را ذخیره نمی‌کند. 

در اپلیکیشن یکی از مجله های فارسی و یا انگلیسی گیلگمش را انتخاب کنید

و برای اولین بار صبر کنید تا محتوی مجله انتخاب شده، دانلود شود. 

 

Gilgamesh App - Gilgamesh Camera Plugin App, is not taking any personal information without users permission. Gilgamesh is an Augmented Reality app which is providing a portal to see augmented reality content based on your camera, that's why we are using your camera. For the personal information, we are using the info that you are going to provide us after registration. The information that you will provide will not be used by any third party developer/application.

 

لینک دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی استور: 

https://goo.gl/ZsC4ir

 

لینک دانلود اپلیکیشن از سیپ اپ:

https://new.sibapp.com/applications/gilgamesh

 

لینک دانلود اپلیکیشن از کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.Mehrafarid.Gilgamesh/?l=fa

 

 

 

 

تکنولوژی «واقعیت افزوده» یکی از حوزه‌های نسبتاً جدید در حوزه فناوری اطلاعات است که کاربردهای جذابی به خصوص در صنعت سرگرمی و تبلیغات دارد. موضوع این تکنولوژی اضافه کردن محتواهای مجازی، مانند فیلم، صدا، آبجکت‌های سه بعدی چه به صورت خام و چه به صورت محاوره‌ای به دنیای واقعی است.

در «واقعیت افزوده» این امکان وجود دارد که با استفاده از اصطلاحاً «تصویر هدف» موقعیت و ابعاد آیتم‌های مجازی را در دنیای واقعی تعیین کنیم. برای استفاده از این قابلیت ها لازم است تا اپلیکیشنی برای تجهیزات هوشمند مانند گوشی موبایل، تبلت، عینک های واقعیت مجازی و ... طراحی شود، با اجرای اپلیکیشن دوربین گوشی شما فعال شده و با نگاه کردن به تصاویر هدف تعریف شده روی اپلیکیشن می‌توانید محتواهای دیجیتال را بر روی آنها مشاهده کنید.

نسخه های شماره 6 فصلنامه فارسی و شماره دو انگلیسی گیلگمش نیز به این تکنولوژی مجهز شده است.

«اپلیکیشن واقعیت افزوده گیلگمش» توسط «خانه هوشمند افرا» طراحی و عملیاتی شده است.

 

 

نظر دادن